Pereiti prie turinio

Parengė Indrė Motuzienė. Tu esi ne vienas — žymiai lengviau gyventi tikinčiam žmogui nei netikinčiam. Jos neteko — automatiškai atsiveria skylė, bedugnė. Šį kartą nusprendžiau nekartoti praeities klaidų.

Kasdienybės herojai. Kodėl Mantas Petruškevičius nepasitiki pramogų pasaulio elitu?

Monika Ragauskaitė 27m. Monika per savaitę numetė 7 kilogramus.

monika sulieknėti

Daugiau nuotraukų 1 lrytas. Tas jausmas, kai girdi komplimentus, tiesiog nuostabus", - džiaugiasi mergina.

Visagino Monika darbuotojai. motoklubas.lt

Ar mėginote sulieknėti anksčiau? Mokyklos laikais labai dėl to jaudinausi. Dabar prisimenant nesitiki, kad vos prieš savaitę buvau tokia — putli. Iki šios programos buvau daug ką išmėginusi: vaikščiojau į vandens aerobiką, visur važinėjau dviračiu, žiemą slidinėjau. Todėl negaliu pasakyti, kad mažai judėjau.

Šalčiūtė atskleidė savo svorį: prisiekė sulieknėti per keletą dienų | motoklubas.lt

Bet be matomų rezultatų. Lūžio taškas, jeigu taip galima pasakyti, įvyko būtent Naujųjų metų išvakarėse.

monika sulieknėti

Supratau, kad dar vieni metai praėjo, bet aš nenumečiau nei kilogramo. Nežinau kaip kitoms, bet man numesti svorio visada buvo pagrindinis tikslas, kurio siekiau ne vienerius metus.

monika sulieknėti

Pavyzdžiui, iki kito pirmadienio ar kito mėnesio ir t. Dėl to niekada nepradėdavau.

Kas 5 nėštumas baigiasi persileidimu, neretai — visai ne dėl moters kaltės, o po to moteris turi teisę blogai jaustis, sako ji. Kviečiame susipažinti su žmonėmis, kurių istorijos ir atvirumas suartina.

Šį kartą nusprendžiau nekartoti praeities klaidų. Pirmą sausio dieną internete monika sulieknėti galimybę sukurti individualų lieknėjimo planą.

monika sulieknėti

Tai buvo galimybė sulieknėti nebadaujant ir nesportuojant. Atsakiau į klausimus ir užsirašiau. Po vienos savaitės pasisvėriau ir — septynių kilogramų kaip nebūta!

monika sulieknėti

Dabar žiūrint į senesnes nuotraukas, net nesitiki, kad tai buvau aš. Dabar esu kitas žmogus! Ir kai pradėsite — išpildykite viską, visas 7 dienas, iki galo. Monika sulieknėti vos numetusi pirmuosius kilogramus.

METAS PASITEMPTI: 8 PATARIMAI NORINTIEMS SULIEKNĖTI

Savo lieknėjimo plano sudarymui eikite į NordenHealth. Panašiai kaip ryžtinga Monika, jau 35 tūkstančiai moterų visoje Lietuvoje atsikratė nereikalingų kilogramų. Metodas per 7 dienas duoda matomų rezultatų be fizinių treniruočių, be badavimo ir be lieknėjimo tablečių.

Metodo pagrinde yra kiekvienam naudotojui asmeniškai sudarytas individualus lieknėjimo planas 7 dienoms.

Visagino Monika, UAB darbuotojai (apdraustieji)

Visą lieknėjimo programos laiką jūs turėsite galimybę konsultuotis su NordenHealth lieknėjimo ir mitybos specialistais. Antsvoris turi įtakos ne tik jūsų išorei, jis taip pat didina širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo galimybę. Todėl NordenHealth.

Monika Ragauskaitė 27m. Monika per savaitę numetė 7 kilogramus. Daugiau nuotraukų 1 lrytas. Tas jausmas, kai girdi komplimentus, tiesiog nuostabus", - džiaugiasi mergina. Ar mėginote sulieknėti anksčiau?

Pirmajai 50 interesančių šiandien dietos sudarymą apmoka NordenHealth. Savo lieknėjimo planą gali sudaryti svetainėje NordenHealth.